Dárek na sv. Valentýna od Auto Palace Spořilov. Nový Opel a romantický víkend pro dva na zámku Berchtold

10.02.2015 14:33 | Zprávy

Praha, 5. 2. 2015 – Příští týden proběhne v Auto Palace Spořilov jedna z nejoblíbenějších slevových akcí – Opel 24. Během svatovalentýnského víkendu si zde budou moci všichni příznivci značky Opel zakoupit nový vůz se slevou až 250 000 korun. V Auto Palace Spořilov dostanou navíc jako bonus poukaz na romantický víkend pro 2 osoby na zámku Berchtold.

Dárek na sv. Valentýna od Auto Palace Spořilov. Nový Opel a romantický víkend pro dva na zámku Berchtold
Foto: AMI
Popisek: Opel a zámek Berchtold

Akce Opel 24 se vztahuje na modely značky Opel napříč všech tříd i motorizací. Největší sleva se pak týká modelu Opel Insignia, kde může dosáhnout až na 250 000 korun. Opel ke každému prodanému vozu dává navíc originální střešní nosič v hodnotě až 5 000 Kč nebo zimní pneumatiky při financování Opel Finance. V rámci Opel Pojištění pak společnost garantuje 0% spoluúčast a navíc roční dálniční známku zdarma. I na vybrané originální příslušenství poskytuje Opel v rámci akce 50% slevu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: Podpis pod Bratislavskou deklarací

20:16 Ombudsman: Podpis pod Bratislavskou deklarací

Veřejní ochránci práv z pěti různých států, včetně Česka, se v rámci Mezinárodního dne lidských práv…