Déčko sbírá Oscary. Multimediální soutěž Zachraňte duhu získala zlato na světovém Promaxu

14.06.2015 11:40 | Zprávy

Druhý rok vysílání, druhý „Oscar“ pro dětský kanál České televize ČT :D. Originální propojení marketingové podpory loňské prázdninové soutěže Zachraňte duhu získalo zlato v nejprestižnější světové profesní soutěži v oblasti televizní promotion a grafiky Promax BDA Global Excellence Awards. První místo v evropské odnoži těchto cen za kampaň podporující webovou platformu projektu si Déčko odneslo již v březnu.

Déčko sbírá Oscary. Multimediální soutěž Zachraňte duhu získala zlato na světovém Promaxu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto

V loňském roce na Promax BDA Global Excellence Awards uspěl dětský kanál České televize v kategorii On-air llustration za krátké klipy ukončující večer program pro děti. Letošní ocenění se vztahuje ke kategorii Children’s program campaign using multiple media.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Příznivci demografie se sejdou v Jihlavě

19:28 ČSÚ: Příznivci demografie se sejdou v Jihlavě

Ve dnech 20.–22. května 2026 se uskuteční 55. konference České demografické společnosti.