Den s Českým rozhlasem ve Zlíně

28.05.2013 15:50 | Zprávy

V sobotu 1. června 2013 pořádá Český rozhlas již tradičně celodenní program v rámci zlínského mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež. Akce probíhající od 11:00 na Náměstí Míru ve Zlíně nabídne zábavu pro celou rodinu.

Den s Českým rozhlasem ve Zlíně
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Dětské dopoledne Rádia Junior si užijí především ti malí a nejmenší. Děti si popovídají a zazpívají se Zorou Jandovou a Petrem Ševčíkem, uslyší finalisty soutěže Česko zpívá a zasoutěží si o hodnotné ceny. Dopolednem je provede dvojice Venda a Fráňa (moderátoři Rádia Junior), štafetu odpolednímu programu pak předá zpěvák Martin France.

Odpolední blok tvoří zdánlivě nesourodá trojice koncertů výjimečných osobností české hudební scény. Písničkářka Lenka Dusilová přijede s aktuálním projektem Baromantika, tuzemský hip-hopový guru Vladimir 518 (jedna z tváří kampaně Radia Wave) odehraje svůj první koncert po křtu nového alba Idiot (nástupce oceněného alba Gorila vs. Architekt) a výrazná popová formace Tata Bojs přislíbila vystoupení s nádechem oslav 25 let fungování kapely a společné překvapení s Lenkou Dusilovou a Vladimirem 518.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Před 25 lety vyrobil Temelín první elektřinu. Pomohl ušetřit přes 270 milionů tun emisí

14:19 ČEZ: Před 25 lety vyrobil Temelín první elektřinu. Pomohl ušetřit přes 270 milionů tun emisí

Přesně před 25. lety, 21. prosince 2000 o půl deváté večer, připojili energetici nejvýkonnější český…