Devátý benefiční koncert Ostrova života přepsal rekordy

25.05.2019 14:27

Bezmála 134 tisíc korun vynesl devátý ročník benefičního koncertu, pořádaného v sobotu 18. května na Hasičské louce v Hrádku nad Nisou spolkem Ostrov života. Nasbíraná suma představuje dosud rekordní množství peněz. Ty poputují vážně nemocným lidem.

Devátý benefiční koncert Ostrova života přepsal rekordy
Foto: hradek.eu
Popisek: Hrádek nad Nisou

Lidé mohli tradičně přispět libovolným obnosem do zapečetěných pokladniček u vchodu, nakupovat ve stánku s rukodělnými výrobky a zúčastnit se každoročně očekávané dražby. U pokladen se vybralo 83.480 korun, stánkový prodej vynesl 32.244 korun a dražba 18.200 korun. Na konto veřejné sbírky Ostrov pomáhá tak letos putuje celkem 133.920 korun.

V letošním roce se pořadatelé vrátili k osvědčenému programu a dali prostor méně známým a začínajícím kapelám a účinkujícím.

„Koncert odstartovala vystoupení dětí z hrádeckých mateřinek, zazpívala talentovaná Luisa Jírová, která ohromila porotu v loňském ročníku talentové soutěže, vystoupili členové baletní školy Malex Ballet School, kapela z Jedličkova ústavu Rachot Band, své vystoupení s dětmi přímo na místě nacvičil a předvedl také nadaný zpěvák a tanečník Petr Faltus a publikum potěšili tanečním číslem i členové B-soul academy. Odpolední a večerní program obstarali členové vokálního uskupení KrisKros a capella a skupiny Šťastnej den, MAREKs, Soumrak Band a Cover Power,“ uvedla za Ostrov života Věra Baumgartnerová.

Na organizaci koncertu finančně přispěli: Město Hrádek nad Nisou, Obec Chotyně, DEAN s.r.o., Thermo Home s.r.o., SVS a.s., KSM Castings CZ s.r.o., Bar Panorama, Autolakovna Halala, Autoškola Zrnovský, Jiskra Václavice, Balónková Adélka a další dárci. „Děkujeme také sponzorům za věcné dary, za pohoštění pro účinkující a předměty věnované do dražby,“ doplniula Baumgartnerová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hradecko-pardubická aglomerace: Podnikatelé odstartovali první projekty

15:18 Hradecko-pardubická aglomerace: Podnikatelé odstartovali první projekty

Úvodní vlna podnikatelů z území Hradecko-pardubické aglomerace již získala peníze na své projekty a …