Duel Jaromíra Soukupa - nový politický diskusní pořad na TV Barrandov

11.05.2017 8:48 | Zprávy

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic TV Barrandov odvysílá nový politický diskusní pořad – Duel Jaromíra Soukupa. Premiérový díl plný aktuálních otázek a pádných argumentů startuje již dnes večer na televizi Barrandov.

Duel Jaromíra Soukupa - nový politický diskusní pořad na TV Barrandov
Foto: TV Barrandov
Popisek: TV Barrandov

Duel Jaromíra Soukupa připravuje pro televizi Barrandov, podobně jako další publicistické a zpravodajské formáty, vydavatelství Empresa Media. Tento pořad bude TV Barrandov vysílat živě každý čtvrtek ve 20.55. Jak už samotný název napovídá, role moderátora diskuze se ujme generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

„V současné chvíli se vývoj politické situace v naší zemi den ode dne mění a lidé neustále přijímají informace, které jsou pod neustálým vlivem médií a jejich vlastníků. Televize Barrandov chce tímto pořadem poskytnout věcnou diskusi dvou politiků, ze které si již sami diváci vytvoří svůj vlastní názor,“ řekl Jaromír Soukup.  

Hosty prvního dílu a hlavními diskutéry budou první místopředseda hnutí ANO 2011 Jaroslav Faltýnek a předseda Poslanecké sněmovny a místopředseda ČSSD Jan Hamáček. Těšit se můžete na aktuální informace k současné vládní krizi i návrhy jejího řešení.

Sledujte premiérový díl pořadu Duel Jaromíra Soukupa již tento čtvrtek ve 20.55 na TV Barrandov.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Podcasty Českého rozhlasu bodovaly v anketě Podcast roku

22:08 Podcasty Českého rozhlasu bodovaly v anketě Podcast roku

Podcasty Českého rozhlasu opět uspěly v posluchačské anketě Podcast roku. Host Lucie Výborné obhájil…