Duel Jaromíra Soukupa speciál startuje již dnes na TV Barrandov

29.08.2017 19:23 | Zprávy

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic TV Barrandov přichází s další novinkou. Co všechno nám jsou schopni politici naslibovat? Kolik investují do svých kampaní? A kdo u nich přijde zkrátka? To všechno se dozvíte v novém politickodiskusním pořadu Duel Jaromíra Soukupa speciál, který startuje již dnes večer na televizi Barrandov.

Duel Jaromíra Soukupa speciál startuje již dnes na TV Barrandov
Foto: TV Barrandov
Popisek: Duel Jaromíra Soukupa Speciál

Generální ředitel Skupiny Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup dnes přivítá ve svém pořadu Duel Jaromíra Soukupa speciál hned sedm zástupců největších politických stran a vezme si na paškál volební programy jednotlivých politických stran.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

22:14 ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

Bankovní rada na svém jednání o finanční stabilitě rozhodla ponechat sazbu proticyklické kapitálové …