E.ON: Počet plnících stanic na CNG stoupá, přibyde také ve Ždáru nad Sázavou

07.09.2014 14:40 | Zprávy

Žďár nad Sázavou je dalším městem, v němž mohou řidiči tankovat stlačený zemní plyn CNG, který v České republice pohání již přes 7 500 vozidel. Nová plnící stanice bude slavnostně otevřena v sobotu 6. září při příležitosti Dne otevřených dveří společnosti ZDAR, a.s. za účasti ministra dopravy Antonína Prachaře i hejtmana kraje Vysočina Jiřího Běhounka.

E.ON: Počet plnících stanic na CNG stoupá, přibyde také ve Ždáru nad Sázavou
Foto: E.ON
Popisek: E.ON

Nová plnící stanice se nachází v areálu společnosti ZDAR, a.s., kde je zpřístupněna široké veřejnosti – tankovat stlačený zemní plyn zde mohou jak osobní, tak nákladní automobily nebo autobusy. Poprvé zpřístupněna bude při příležitosti Dne otevřených dveří společnosti ZDAR, a.s. na adrese Jihlavská 759/4 v sobotu 6. září od 13.00. Přítomna bude řada významných osobností včetně ministra dopravy České republiky Antonína Prachaře, hejtmana kraje Vysočina Jiřího Běhounka, místopředsedy představenstva společnosti E.ON Jiřího Šimka a generálního ředitele ZDAR, a.s. Richarda Latislava. Součástí akce bude také prohlídka a předvedení vozů na CNG pohon, stejně jako praktická ukázka tankování CNG.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Ukrajina v NATO

Kromě toho, že by Ukrajina nesměla být ve válce, co dalšího by podle vás musela splnit, aby byla členem NATO, což prosazujete? A musí s tím souhlasit všechny členské státy? Myslíte, že je reálné, že budou? Neslibuje se Ukrajině něco, co je vlastně téměř vyloučeno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Lesníci zastavili v okolí hnízda sokolů ve Chřibech veškeré práce

22:34 Lesy ČR: Lesníci zastavili v okolí hnízda sokolů ve Chřibech veškeré práce

Čtyři mláďata sokola stěhovavého se letos vylíhla na skále Kozel v chřibských porostech Lesů České r…