ERV Evropská pojišťovna začala spolupracovat s EXIM tours

31.07.2014 19:34

ERV Evropská pojišťovna začala pojišťovat klienty největší české cestovní kanceláře – EXIM tours.

ERV Evropská pojišťovna začala spolupracovat s EXIM tours
Foto: tripzone.cz
Popisek: Středozemní moře při západu slunce
reklama

ERV Evropská pojišťovna zahájila od července spolupráci v oblasti prodeje cestovního pojištění s největší cestovní kanceláří na českém trhu EXIM tours. Více než 260 tisíc klientů, kteří s EXIM tours ročně vyjedou do ciziny, teď má možnost sjednat si cestovní pojištění od jediného specialisty na trhu hned při nákupu zájezdu. Jde o výsledek mezinárodní strategické spolupráce skupin ERV a REWE, do níž EXIM tours patří.

ERV Evropská se spoluprací s cestovní kanceláří EXIM tours stává dominantním pojistitelem na poli organizované turistiky. Její cestovní pojištění totiž využívá 8 z 10 největších cestovních kanceláří v České Republice. „Od nového partnerství si slibujeme především další zvýšení úrovně služeb poskytovaných klientům EXIM tours a ERV Evropské. Klienti budou moci moci hned při nákupu své dovolené získat velmi kvalitní cestovní pojištění,“ říká ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas.

EXIM tours působí na českém trhu už 21 let a v současnosti je největší cestovní kanceláří v tuzemsku. Kromě 41 vlastních provozoven a franšíz realizuje EXIM tours podstatnou část prodeje prostřednictvím husté sítě cestovních agentur.  „Od spolupráce s ERV si slibujeme doplnění našich zájezdů o velmi kvalitní pojišťovací produkt a především další posílení jistot pro naše klienty.“ říká marketingový ředitel EXIM tours Stanislav Zíma.  

EXIM HOLDING a.s. je největším středoevropským uskupením v oboru cestovního ruchu. Dceřiné cestovní kanceláře má také v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Celkový obrat skupiny dosahuje v přepočtu osm miliard korun. Od roku 2012 je EXIM HOLDING součástí DER Touristik, druhého největšího koncernu cestovního ruchu v Německu, jehož obrat za rok 2013 činil 4,6 miliardy EUR. DER Touristik patří do skupiny REWE group.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihomoravský kraj: Od úterý začnou jezdit vlaky IDS JMK na Slovensko

16:32 Jihomoravský kraj: Od úterý začnou jezdit vlaky IDS JMK na Slovensko

V návaznosti na obnovení volného pohybu mezi Českem, Slovenskem a Rakouskem začal Jihomoravský kraj…