Epson představil novou generaci tiskáren

14.03.2013 8:20

Vysoké tržby z prodeje tiskáren se systémem inkoustových nádržek představují nový směr pro společnost Epson.

Epson představil novou generaci tiskáren
Foto: EPSON
Popisek: EPSON
reklama

Na základě pozitivních reakcích zákazníků na první generaci tiskáren se systémem inkoustových nádržek se společnost Epson rozhodla rozšířit na vybraných trzích jejich prodej a upravit počet nabízených tiskáren s inkoustovými zásobníky pro spotřebitele a malé firmy.

  *   Modely L210 a L110 nabízejí nízkonákladový tisk a jsou ideálním řešením pro studenty a domácí kanceláře. Model L210 představuje multifunkční tiskárnu, skener a kopírku v jednom, model L110 je jednoúčelovou tiskárnou. Obě tiskárny jsou vybaveny čtyřmi samostatnými lahvičkami s inkoustem o objemu 70 ml: azurová, purpurová, žlutá a černá.

  *   Modely L550, L355 a L300 jsou ideálním řešením pro malé firmy, které chtějí snížit své náklady na tisk, aniž by došlo ke snížení kvality tisku. Model L550 představuje multifunkční tiskárnu 4 v 1, která dokáže tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat, zatímco model L355 je multifunkční tiskárnou, skenerem a kopírkou. Model L300 představuje jednoúčelovou tiskárnu.

  *   Modely WorkForce M200, M105 a M100 jsou navrženy speciálně pro malé a domácí kanceláře a nabízejí mimořádně nízké náklady na tisk i kvalitní výsledky, na jaké jste od společnosti Epson zvyklí. WorkForce M200 je multifunkčním modelem s ethernetovým rozhraním a automatickým podavačem dokumentů (ADF). WorkForce M105 je jednoúčelovou tiskárnou s bezdrátovým rozhraním a model WorkForce M100 je jednoúčelovou tiskárnou vybavenou ethernetovým rozhraním.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje: Představenstvo navrhlo odvolání ředitele nemocnice Jičín

12:31 Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje: Představenstvo navrhlo odvolání ředitele nemocnice Jičín

Členové představenstva Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s., rozhodli o podání náv…