Excelentní středa! Skupina Barrandov se blíží k 10% sledovanosti

21.10.2016 11:59

Mimořádně úspěšnou středu 19. října má za sebou Skupina Barrandov, jejíž souhrnný podíl sledovanosti dosáhl na hranici 9,6 %. Jde o letošní třetí nejlepší výkon a čtvrtý v celé historii. Na výsledek měly výrazný vliv tři publicistické pořady – Paparazzi, Takhle si tu žijeme a VLIVNÍ s Alex Mynářovou, které pro TV Barrandov připravuje vydavatelský dům Empresa Media. Obě tyto společnosti patří do mediální skupiny Jaromíra Soukupa.

Excelentní středa! Skupina Barrandov se blíží k 10% sledovanosti
Foto: red
Popisek: TV Barrandov

„Výsledek sledovanosti potvrzuje moji tři roky starou tezi o tom, že existují smysluplné synergie mezi tiskovým vydavatelstvím a televizí. Důležité je, že se na úspěchu podílejí rovnoměrně jak redakce našich společenských magazínů Exkluziv a Sedmička, tak i našich prestižních zpravodajských titulů Týden a Faktor S,“ říká Jaromír Soukup, předseda představenstva společností Barrandov Televizní Studio a Empresa Media.

Investigativní zábavná show Takhle si tu žijeme s moderátorem Bořkem Slezáčkem si ve středu připsala podíl 6,5 %, následný nový diskusní pořad VLIVNÍ s Alex Mynářovou, která si jako hosta pozvala Jiřího Ovčáčka, dosáhl dokonce sedmi procent. Nadstandardní výsledek si připsal i bulvární magazín Paparazzi 4,3 %.

Právě na pořadu Paparazzi úzce kooperují redakce časopisů Sedmička a Exkluziv se zpravodajskými štáby TV Barrandov, které se starají o denní zpravodajství. Spojením redakcí se daří Emprese produkovat více unikátního obsahu, ten se pak daří monetizovat více kanály.

„Důležité je propojení vzájemných týmů. Na pořadu Takhle si tu žijeme se podílí jak redakce časopisu Týden a Faktor S, tak i redaktoři našeho speciálního investigativního týmu, který vznikl zhruba před rokem. Stejné redakce pak vstupují i do obsahu našeho nového formátu VLIVNÍ s Alex Mynářovou, kde redaktoři obou těchto titulů fungují nejen jako spoluautoři scénáře, ale především jako podpora naší zkušené moderátorky Alexandry Mynářové,“ dodává Jaromír Soukup.

Ve středu dosáhl celodenní podíl sledovanosti TV Barrandov 7,1 %, což je skok o jeden procentní bod oproti minulému týdnu. Stanice Kino Barrandov získala podíl 1,5 %, Barrandov Plus 0,9 % a Barrandov Muzika 0,2 %.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SOLUS: V okrese Most evidujeme dluh po splatnosti u 15,32 % dospělých občanů

18:01 SOLUS: V okrese Most evidujeme dluh po splatnosti u 15,32 % dospělých občanů

V negativním Registru Fyzických osob SOLUS bylo ke konci června zapsáno 586 tisíc osob. Je to téměř …