Exkurze po areálu autodromu láká i seniory

21. 5. 2018 16:00

Nejen žáci základních a středních škol si mohou zpestřit závěr školního roku návštěvou areálu mosteckého autodromu. Prohlídka areálu totiž láká zájemce všech generací. Dokazují to také skupiny seniorů, které si stále častěji rezervují termíny. Naposledy na autodrom zavítalo minulý týden 36 mužů a žen z klubu seniorů pražské společnosti Zakládání staveb.

Exkurze po areálu autodromu láká i seniory
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most

Ujal se jich obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek. S jeho zasvěceným komentářem si zvídaví turisté prohlédli nedávno modernizovaný dispečink i samotnou startovní věž, z jejíhož ochozu získali ucelený pohled na celý areál autodromu se závodním okruhem, paddockem a plochami polygonu pro výcvik bezpečné jízdy. Vítaným bonusem pak jistě byla jízda autobusem po velkém závodním okruhu.

Senioři nešetřili svého průvodce nejrůznějšími dotazy. „Zajímali se, jaké pořádáme závody, či o to, co se děje s areálem v zimě. Ptali se také na problematiku hluku a všímali si i okolí autodromu, které se jim zjevně líbilo. Zaujal je pochopitelně hrad Hněvín, vyptávali se na jeho jméno i historii,“ uvedl Krafek.

„Jezdíme po památkách severních Čech, byli jsme například na zámku v Duchcově, kde dožil slavný Casanova. Tak jsme si řekli, že si určitě nemůžeme nechat ujít prohlídku autodromu, patří mezi zdejší unikáty. Vždyť Česko má jen dva závodní okruhy špičkových evropských parametrů, z toho ten druhý až v Brně. Exkurze se nám moc líbila, příště zvažujeme návštěvu některého ze závodních víkendů, které mostecký autodrom pořádá,“ svěřila se se svými dojmy vedoucí zájezdu Zdena Kučerová.

Každý z účastníku exkurze obdrží v jejím závěru na památku samolepku a některý z upomínkových předmětů autodromu, obdarováni tak samozřejmě odjížděli zpět do Prahy také bývalí stavaři z klubu seniorů. Více informací o prohlídkách zájemci najdou zde.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zoo Ústí nad Labem: Ohlédnutí za loňským rokem

22:16 Zoo Ústí nad Labem: Ohlédnutí za loňským rokem

I když je rok 2018 již téměř zapomenut a učíme se psát nové datum s devítkou na konci, určitě stojí …