FN Brno: Výstavba parkovacího domu v Dětské nemocnici by mohla trvat rok a půl

21.02.2022 10:57 | Tisková zpráva

Parkování v okolí Dětské nemocnice v Černých polích je problematické jak pro návštěvníky zdravotnického zařízení, tak i pro místní, kteří v okolí bydlí.

FN Brno: Výstavba parkovacího domu v Dětské nemocnici by mohla trvat rok a půl
Foto: fnbrno.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Brno - logo

Nedostatek míst se snažilo vyřešit i město Brno, které má zájem, aby se situace s parkováním v této lokalitě vyřešila. Poslední varianta zatím nekonkrétního projektu počítá s tím, že parkovací dům vyjde přibližně na 200 milionů korun. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Úřady práce

Dobrý den, zastáváte se úřadu práce, ale myslíte, že svou úlohu plní dobře? Já mám z úřadem práce zkušenost a nemůžu říci, že by mi kdy mohl najít nějakou dobrou (nebo vůbec nějakou) práci. Nemyslíte, že je třeba s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ŘVC: Nová čekací stání u plavební komory Dolánky na Vltavě

19:15 ŘVC: Nová čekací stání u plavební komory Dolánky na Vltavě

Na zdymadle Dolánky na Vltavě se mohou během čekání na proplavení rekreační lodě bezpečně a pohodlně…