FN Brno instalovala již čtvrtý přístroj CT. Nové pracoviště bude sloužit od února 2018

18.12.2017 14:21 | Zprávy

V pořadí čtvrtý přístroj CT připravuje ke spuštění Fakultní nemocnice Brno.

FN Brno instalovala již čtvrtý přístroj CT. Nové pracoviště bude sloužit od února 2018
Foto: fnbrno.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Brno - logo

V polovině prosince byla nová technologie nastěhována do třetího podlaží lůžkového traktu pavilonu L v areálu Bohunice, kde momentálně probíhají stavební úpravy nového pracoviště CT, které patří pod Kliniku radiologie a nukleární medicíny FN Brno. Čtvrté CT bude pro veřejnost k dispozici v průběhu února 2018. O slavnostním zahájení vás budeme informovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

22:33 VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

Ženy od 45 let mají nárok na screeningové mamografické vyšetření jednou za dva roky.