FN Brno je mezi TOP Zaměstnavateli 2019 na čtvrtém místě

07.02.2019 12:39 | Zprávy

Fakultní nemocnice Brno se umístila na čtvrté pozici v soutěži TOP Zaměstnavatelé 2019 a to v kategorii „farmacie a zdravotnictví“. Před FN Brno byly už jen společnosti Zentiva, Bayer a FN Motol. Cenu převzal ředitel FN Brno MUDr. Roman Kraus, MBA.

FN Brno je mezi TOP Zaměstnavateli 2019 na čtvrtém místě
Foto: fnbrno.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Brno - logo

Jedná se o 8. ročník této prestižní soutěže, kde o výběru a atraktivitě jednotlivých zaměstnavatelů hlasují studenti vysokých škol. Letošního hodnocení se jich zúčastnilo 11 577. Jasnou volbou, tedy vítězem napříč obory, je pro české vysokoškoláky ŠKODA AUTO. Technici chtějí pracovat ve Skupině ČEZ, právníci v advokátní kanceláři Havel & Partners atd. Skokanem roku se stala společnost Nestlé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Maďarsko

Tvrdíte, jak nás Maďarsko brání před rozpínavosti Bruselu. To jako jak konkrétně brání nás? A nemyslíte, že hlavním ohrožením je pro nás Rusko? A brání nás snad před jeho rozpínavostí? Podle mě je to přesně naopak. Není toto nebezpečné? A vám nevadí, že Maďarská vláda Rusku donáší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha a Středočeský kraj vypíšou soutěž  na nové bateriové vlaky

19:28 MHMP: Praha a Středočeský kraj vypíšou soutěž na nové bateriové vlaky

Hlavní město připravuje ve spolupráci se Středočeským krajem otevřené nabídkové řízení s jednáním na…