FN Brno nabízí zaměstnancům školku pro děti

13.06.2018 20:52 | Zprávy

Začátkem července 2018 zahájí ve Fakultní nemocnici Brno svoji činnost nová školka, která je určena výhradně dětem zaměstnanců nemocnice.

FN Brno nabízí zaměstnancům školku pro děti
Foto: fnbrno.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Brno - logo

FN Brno chce tímto krokem významně pomoci s hlídáním dětí jak zdravotním sestrám a dalším nelékařským zdravotnickým pracovníkům, tak všem zaměstnancům nemocnice. Provozovatelem jsou Školky a jesle Elánek, které mají v Brně již několik svých poboček. Zcela nově postavená budova školky je umístěna při vjezdu tzv. hospodářskou vrátnicí z ul. Kamenice po levé straně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Vy-EU zaspala

Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha podpoří rozvoj nabíjecí infrastruktury pro elektromobily

16:26 MHMP: Praha podpoří rozvoj nabíjecí infrastruktury pro elektromobily

Rada hl. m. Prahy na pondělním jednání schválila návrh obnovy veřejného osvětlení v projektu e-mobil…