FN Brno zvyšuje komfort pro dárce krve i plazmy, mohou se objednávat on-line

11.12.2018 18:40

Speciální formulář, díky kterému se mohou dárci krve a plazmy Transfuzního a tkáňového oddělení FN Brno registrovat a přihlašovat k odběru, byl spuštěn 1. prosince 2018.

FN Brno zvyšuje komfort pro dárce krve i plazmy, mohou se objednávat on-line
Foto: fnbrno.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Brno - logo

Dárci jej naleznou na adrese ZDE v levém menu v sekci Dárcovství krve nebo přímo ZDE. Prostřednictvím formuláře se mohou dárci objednávat jak do Fakultní nemocnice Brno, kde Transfuzní a tkáňové oddělení sídlí, tak i na Odběrové středisko Třebíč, které je detašovaným pracovištěm brněnského oddělení. Dárci, kteří jdou na odběr poprvé, se objednávat nemusejí.

„Vzhledem k tomu, že naše pracoviště patří k největším svého druhu v České republice, považujeme za důležité pečovat o komfort dárců, kteří se díky nově spuštěnému on-line objednávacímu systému budou moct pohodlně objednat na požadovaný termín, zároveň tím ulevíme našim zaměstnancům na telefonní lince,“ připomněla primářka Transfuzního a tkáňového oddělení MUDr. Hana Lejdarová hlavní výhody on-line objednávání.

Transfuzní a tkáňové oddělení FN Brno má s dárci navázanou dlouhodobě velice dobrou spolupráci, oslovuje je prostřednictvím sms, sociálních sítí a pořádá pro dárce krve speciální náborové akce. Původní telefonní čísla, na kterých je možné se objednat, se nemění, bezplatná linka pro dárce krve FN Brno je 800 900 097 a pro Odběrové středisko Třebíč 800 700 061. Objednání na těchto linkách je možné každý pracovní den v době od 6:30 do 14:00 hodin.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SUZ MV: Integrační centra oslavila 10 let existence konferencí na Letné

20:13 SUZ MV: Integrační centra oslavila 10 let existence konferencí na Letné

Integrační centra, která dnes tvoří komplexní síť zastoupenou ve všech krajích České republiky, pomá…