FN Hradec Králové: FC Hradec Králové přivezl balíčky pacientům dětské kliniky

06.12.2022 15:16 | Tisková zpráva

Několik desítek dárkových balíčků přivezli v adventním čase pacientům Dětské kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové zástupci fotbalistů z FC Hradec Králové. Distribuci na jednotlivých odděleních zajistí personál nemocnice.

FN Hradec Králové: FC Hradec Králové přivezl balíčky pacientům dětské kliniky
Foto: fnhk.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Hradec Králové

„Jsme rádi, že můžeme tímto způsobem potěšit nejmenší pacienty, kteří v adventní době musí být z různých důvodů v nemocnici, a věříme, že se co nejdříve budou moci vrátit domů,“ uvedl generální manažer FC Hradec Králové Ing. Richard Jukl, který na předání dárků dorazil společně s útočníkem Filipem Kubalou a obráncem Adamem Gabrielem.

„Moc děkujeme klubu za balíčky pro naše pacienty, určitě jim udělají radost a pomohou navodit předvánoční atmosféru,“ uvedla vrchní sestra dětské kliniky Mgr. Lucie Penjaková.

FC Hradec Králové s FN HK spolupracuje dlouhodobě, kromě tradičního předávání dárků v adventním čase například v roce 2021 daroval dvě stovky kolotočů nad postýlku pro děti, narozené ve FN HK.

reklama

autor: Tisková zpráva

Radek Koten byl položen dotaz

interpelace

Když vláda nereaguje na vaše interpelace, jaké jsou vaše další možnosti získat odpovědi, pokud nějaké jsou? Myslel jsem, že odpovědět do 30 dnů vláda, respektive tázaný musí ze zákona.A druhá věc, jak víte, že čísla,co vám možná premiér někdy dodá, budou pravdivá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

JCCR: Toulava nabízí adventní zážitky online i naživo, v e-shopu pořídíte regionální i originální produkty

22:03 JCCR: Toulava nabízí adventní zážitky online i naživo, v e-shopu pořídíte regionální i originální produkty

Vánoční zboží, výrobky regionálních řemeslníků a další produkty, stejně jako originální zážitky. To …