FN Hradec Králové: Kurz nabídne studentům medicíny seznámení s vybranými pracovišti FN HK

29.05.2023 10:01 | Tisková zpráva

Fakultní nemocnice Hradec Králové a Lékařská fakulta UK v Hradci Králové připravují již VII. Hradecký kemp pro studenty medicíny. Akce se uskuteční 30. srpna a 1. září 2023, pro zájemce budou připraveny stáže na vybraných pracovištích nemocnice.

FN Hradec Králové: Kurz nabídne studentům medicíny seznámení s vybranými pracovišti FN HK
Foto: fnhk.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Zájemci navštíví kliniky infekčních nemocí, gastroenterologie, onkologie a radioterapie, radiologie a plicní. „Na těchto pracovištích medici budou mít možnost si pod dohledem odborníků prakticky vyzkoušet práci na trenažérech a simulátorech, například bronchoskopii, gastroskopii či punkci velkých cév a nahlédnout do specifik těchto oborů,“ uvedl vedoucí kempu doc. MUDr. Miroslav Solař, Ph.D.

Kurz je určen pro 20 studentů medicíny, zájemci se uzávěrka přihlášek je do 15. června 2023. Bližší podrobnosti o programu kempu, o možnostech přihlášení či hodnocení minulých ročníků jejich účastníky je možné najít ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

nálepkování

Čemu pozitivnímu podle vás přispívá to věčné nálepkování? Vaše vláda a Vy nevyjímaje, dost často nálepkuje demostranty. Proč? Co tím získáváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Bobr – škůdce, nebo pomocník?

7:46 AOPK ČR: Bobr – škůdce, nebo pomocník?

Fascinující svět bobřích mokřadů je k vidění v novém dokumentárním filmu.