FN Hradec Králové: Odběrové centrum COVID-19 spustilo rezervační systém

19.08.2020 15:16

Odběrové centrum COVID-19 Fakultní nemocnice Hradec Králové spustilo on-line rezervační systém, který umožní pacientům objednání se k odběru. Centrum bude nyní prioritně přijímat pacienty objednané v tomto systému, neobjednaní zájemci mohou na odběr čekat delší dobu.

FN Hradec Králové: Odběrové centrum COVID-19 spustilo rezervační systém
Foto: fnhk.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Po zadání požadovaného data a času a osobních údajů přijde zájemcům o odběr potvrzující e-mail. K odběru se pacienti musí dostavit s průkazem totožnosti. V případě, že se zájemci nebudou moci k odběru dostavit, prosíme o zrušení rezervace pomocí odkazu v potvrzujícím e-mailu.

Odběrové centrum COVID-19 je umístěné v zadní části areálu nemocnice, příjezd je vyznačen Třebešskou ulicí kolem areálu Univerzity obrany a není potřeba vjíždět do areálu nemocnice. Příchod pro pěší je vyznačen od pěší i hlavní vrátnice. Odběrové centrum je nyní v provozu denně od 7.30 do 15:30 hodin, provozní doba a další podmínky se může v dalších týdnech měnit podle aktuální epidemiologické situace a potřeby testování.

Cena za vyšetření včetně odběru pro samoplátce činí 1756 korun, před odběrem je nutné částku uhradit na místě platební kartou. Centrum je také možné kontaktovat na e-mailu infekce.sluzba@fnhk.cz či na telefonních číslech 702 284 857, 724 384 235 a 601 130 894.

Rezervační systém najdete ZDE
Mapu s vyznačením umístění odběrového centra ve FN HK ZDE
Seznam dalších odběrových míst najdete ZDE

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Tisková zpráva

nálepkování

Čemu pozitivnímu podle vás přispívá to věčné nálepkování? Vaše vláda a Vy nevyjímaje, dost často nálepkuje demostranty. Proč? Co tím získáváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Plzeň: Lvíčata opustila porodní box

22:02 Zoo Plzeň: Lvíčata opustila porodní box

Samice lva berberského, původem ze Zoo Hannover, přivedla 9. srpna na svět další mláďata; 1 samce a …