FN Hradec Králové zvýšila odměny dlouholetým zaměstnancům při odchodu do důchodu

03.05.2021 10:57 | Zprávy

Fakultní nemocnice Hradec Králové od začátku května 2021 zvýšila odměny zaměstnancům vyplácené při odchodu do důchodu podle počtu odpracovaných let v nemocnici.

FN Hradec Králové zvýšila odměny dlouholetým zaměstnancům při odchodu do důchodu
Foto: fnhk.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Zatímco dosud byla maximální výše odměny 60.000 korun za odpracovaných 20 a více let, nyní mohou zaměstnanci, kteří v nemocnici odpracují 25 a více let získat 100.000 korun. Nemocnice letos také poskytne jednorázovou dotaci 1.000 korun všem zaměstnancům do osobních zaměstnaneckých kont z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) nad rámec pravidelného přídělu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

13:28 FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

Otevírá se tak možnost absolvovat specializační vzdělávání přímo v rámci FN HK a získat odbornou způ…