FNUSA: Nemocniční lůžka z aukce Komety slouží pacientům

18.07.2018 19:59 | Zprávy

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně v loňském roce obdržela za vydražené dresy z exhibičního utkání MARTIN HAVLÁT & MISTŘI DĚTEM, kterou pořádal HC Kometa Brno, celkovou částku 295 932 Kč. Letos již za uvedené finanční prostředky slouží pacientům 8 moderních nemocničních lůžek.

FNUSA: Nemocniční lůžka z aukce Komety slouží pacientům
Foto: FNUSA
Popisek: FNUSA

„Za výtěžek aukce naše nemocnice pořídila celkem 8 moderních nemocničních lůžek vč. příslušenství, tzn. matrace, nočního stolku, hrazdy na infuzní stojan. Jak jsem uvedl dříve, nová lůžka jsou ve prospěch nejen pacientů, kterým se snažíme zabezpečit pohodlí a bezpečnost, ale také ve prospěch personálu, kterému nová lůžka usnadňují péči o pacienty, především s polohováním a manipulací, tedy menší vynaložení fyzické práce,“ řekl Martin Pavlík, ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO odstřelilo skipovou věž ve Staříči

19:15 DIAMO odstřelilo skipovou věž ve Staříči

Skipovou věž bývalého Dolu Staříč II odstřelila včera dopoledne specializovaná firma ve spolupráci s…