FNUSA: Ocenění „Osobnost české stomatologie“ putovalo do svatoanenské nemocnice

09.11.2017 14:00

MUDr. Lubomír Freyburg, CSc., zástupce přednosty pro léčebně preventivní péči Stomatologické kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, obdržel čestný titul České stomatologické komory "Osobnost české stomatologie" za celoživotní přínos zubnímu lékařství.

FNUSA: Ocenění „Osobnost české stomatologie“ putovalo do svatoanenské nemocnice
Foto: FNUSA
Popisek: FNUSA

Lubomír Freyburg začal ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně pracovat hned po promoci, a to přesně před 44 lety. Nikdy v jiném zdravotnickém zařízení nepracoval, funkci zásupce přednosty pro LPP zastává přes 20 let.

Panu primáři k ocenění gratulujeme!

Stomatologická klinika ve FN u sv. Anny a LF MU jako klinické fakultní pracoviště v současné době poskytuje konzultační a specializované služby ambulantního charakteru ve všech oborech a odbornostech stomatologie/zubního lékařství. Je pracovištěm, které ošetřuje handicapované pacienty (děti nad 6 let i dospělé v celkové anestezii), komplexně řeší problémy orofaciální oblasti u polymorbidních pacientů, kteří nemohou být ošetřeni v „terénu“ a podílí se na výchovně vzdělávací a vědecko-výzkumné činnosti. V rámci výuky studentů LF MU je pracovištěm, které momentálně zajišťuje více než 90 % veškeré výuky zubních předmětů studentů oboru Zubního lékařství a výuku předmětu Stomatologie posluchačů oboru Všeobecného lékařství, dále se podílí na výuce dentálních hygienistek a také na vzdělávání zubních sester/instrumentářek a zubních techniků SZŠ.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Ombudsman radí se sdílenou ekonomikou

22:45 Veřejný ochránce práv: Ombudsman radí se sdílenou ekonomikou

Při poskytování služeb v rámci tzv. sdílené ekonomiky lidé bohužel často neplní všechny své povinnos…