FNUSA: Projekt Postel pro zdraví pomůže obnovit lůžka

02.02.2020 20:33 | Zprávy

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně spouští projekt nazvaný Postel pro zdraví. Do projektu se může zapojit každý, počínaje firmami a konče fyzickými osobami. Cílem je obnovit postelový „park“ na lůžkových odděleních nemocnice.

FNUSA: Projekt Postel pro zdraví pomůže obnovit lůžka
Foto: FNUSA
Popisek: FNUSA

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně má na svých klinikách a odděleních téměř tisíc lůžek. Třetina z nich je v provozu více než dvacet let a zasloužila by si obměnu. Jedno nové elektrické polohovací lůžko stojí 40 tisíc korun. „Snažíme se samozřejmě průběžně nová lůžka kupovat. Ale napadlo nás, že bychom mohli požádat o pomoc i veřejnost. Už se nám totiž stalo, že spokojený pacient chtěl jako poděkování nemocnici zakoupit právě postel,“ uvedl ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Ing. Vlastimil Vajdák a dodal, že předem všem potenciálním dárcům – fyzickým osobám i firmám - děkuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Na klíště je možné se připravit očkováním kdykoliv

22:33 VZP: Na klíště je možné se připravit očkováním kdykoliv

Klíšťovou encefalitidou se v Česku ročně nakazí zhruba 700 lidí. S očkováním proti této virové infek…