FNUSA upozorňuje na omezení vjezdu do areálu

22.11.2018 13:30

Z důvodu kompletní rekonstrukce hlavního vjezdu z Mendlova náměstí do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně nebude ve dnech 29. 11. – 1. 12. 2018 možný vjezd vozidel veřejnosti na kauci do areálu nemocnice.

FNUSA upozorňuje na omezení vjezdu do areálu
Foto: FNUSA
Popisek: FNUSA
reklama

V těchto dnech bude umožněn vjezd do areálu pouze držitelům karet ZTP, a to vjezdem z ulice Pekařská. Prosíme návštěvníky, aby v těchto dnech využili, pokud je to možné, veřejnou hromadnou dopravu nebo parkoviště v blízkosti nemocnice, a to jak na ul. Hybešova, tak Mendlovo náměstí. Bohužel bez tohoto omezení není technologicky možné rekonstrukci vjezdu dokončit.

Cílem rekonstrukce je rozšířit vstup i vjezd pro pacienty do areálu ze stávajících 2 na 3 pruhy a to, jeden pruh pro pacienty, jeden pro sanitky a třetí pruh pro výjezd vozidel. Důvodem je nevyhovující propustnost do areálu nemocnice, kdy často vozidla veřejnosti brání vjezdu sanitkám, a to především rychlé záchranné službě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových zdarma převedl Moravskoslezskému kraji pozemky v hodnotě 1,1 milionu korun

10:49 Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových zdarma převedl Moravskoslezskému kraji pozemky v hodnotě 1,1 milionu korun

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Novém Jičíně převedl pěti smlouvami Moravskoslezs…