FTV Prima spouští eshop se značkovými produkty Prostřeno!

28.09.2014 19:00

Nový eshop je dostupný z mikrosránky pořadu www.iprima.cz/prostreno, kde je v současnosti zákazníkům k dispozici několik desítek produktů s logem Prostřeno!

FTV Prima spouští eshop se značkovými produkty Prostřeno!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Televize Prima
reklama

Sortiment se bude každý měsíc rozšiřovat v závislosti na poptávce zákazníků. Kromě eshopu se oblíbený pořad Prostřeno! dočká další novinky, a to mobilní aplikace, která bude k dispozici od října a nabídne divákům možnost zapojit se do dění kolem pořadu a hlasovat o sympatiích k soutěžícím. Připravena bude i rozsáhlá databáze receptů a mnoho dalších překvapení.

Pořad Prostřeno! vstoupil do jubilejní 10. sezóny a kromě každodenní várky receptů a napjatých situací na obrazovce nabízí svým divákům a fanouškům dárek navíc.

Internetový obchod, prostřednictvím kterého se oblíbený pořad Prostřeno! dostane i do domácností. Inspiraci pro využití produktů uvidí divák přímo v pořadu, kde s nimi soutěžící budou připravovat pokrmy pro své soupeře. Každý produkt je opatřen logem pořadu Prostřeno!, ceny jsou dostupné, začínají již na 99 Kč. Chybět nebude ani šest dosud vydaných dílů kuchařky Prostřeno!.

Pro návštěvníky stránek eshopu jsou připraveny i soutěže o poukázky na produkty z Prostřeno! eshopu. Soutěžit se bude o nejlepší netradiční recept, jejichž návrhy budou diváci zasílat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Čím se řídit při výběru hladké mouky? I levná dobře poslouží

22:31 dTest: Čím se řídit při výběru hladké mouky? I levná dobře poslouží

Mouka obvykle patří mezi stálé zásoby každé domácnosti. Spotřebitelská organizace dTest se zaměřila …