Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT má nového kandidáta na děkana

25.05.2016 7:32 | Zprávy

Akademický senát Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT (FBMI) volil na svém jednání dne 23. května 2016 kandidáta na děkana FBMI. V tajném hlasování byl zvolen kandidátem na děkana pro funkční období 2016 – 2020 prof. MUDr. Ivan Dylevský, DrSc.

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT má nového kandidáta na děkana
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

Profesor Dylevský tak bude v pořadí třetím děkanem Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT a ve funkci vystřídá prof. MUDr. Jozefa Rosinu, Ph.D.
Předpokládá se, že nově zvolený kandidát bude jmenován rektorem ČVUT v Praze, prof. Ing. Petrem Konvalinkou, CSc., a do funkce nastoupí v září 2016.
Profesor Dylevský je předním českým morfologem, emeritním vedoucím anatomických pracovišť na 2. LF a FTVS UK.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Pták roku 2026 pěnice černohlavá se vrací ze zimovišť

7:33 Zoo Ostrava: Pták roku 2026 pěnice černohlavá se vrací ze zimovišť

Tento druh byl ptákem letošního roku zvolen symbolicky. Pěnice černohlavá je ve znaku České společno…