Fakulta elektrotechnická ČVUT bude Centrem excelence ITU

19.11.2014 13:32 | Zprávy

Od 1. ledna 2015 ponese Fakulta elektrotechnická Českého vysokého učení technického v Praze statut evropského Centra excelence ITU v oblasti kybernetické bezpečnosti, který na čtyřleté období uděluje Mezinárodní telekomunikační unie (ITU).

Fakulta elektrotechnická ČVUT bude Centrem excelence ITU
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

Cílem center excelence ITU je zejména podpora zavádění a koordinace rozvoje moderních telekomunikací – informačních a komunikačních technologií, především v rozvojových zemích. Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze je akademickým členem všech tří sektorů ITU (radiokomunikačního, standardizačního a rozvojového) a díky získání statutu Centra excelence se zařadila do celosvětové sítě prestižních univerzit a vědecko-výzkumných institucí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

13:28 FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

Otevírá se tak možnost absolvovat specializační vzdělávání přímo v rámci FN HK a získat odbornou způ…