Fakultní nemocnice Brno: Cvičení Trauma týmu ČR bude 17. září 2019

11.09.2019 12:51 | Zprávy

Ve dnech 17. a 18. září 2019 se v areálu Bohunice Fakultní nemocnice Brno uskuteční cvičení Trauma týmu Česká republika, který pod patronací Ministerstva zdravotnictví ČR zajišťují právě lékaři a nelékařští zdravotní pracovníci Fakultní nemocnice Brno. Trauma tým ČR se momentálně transformuje dle principů Světové zdravotnické organizace (World Health Organization, WHO) a nově se bude jmenovat Emergency Medical Team CZ.

Fakultní nemocnice Brno: Cvičení Trauma týmu ČR bude 17. září 2019
Foto: fnbrno.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Brno - logo

Trauma tým ČR byl v loňských letech vybaven novými stany, které si vyzkoušel při posledním cvičení. Nově je vybaven o ultrazvuk, laboratoř a sterilizátor. Cvičení se zúčastní také jednotliví specialisté, např. gynekolog, internista a samozřejmě chirurgové….

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Ukrajina

Ukrajina skutečně Rusku zatím odolává, ale myslíte, že je naděje, že válku vyhraje a Rusko porazí? Já si myslím, že to je nereálné a je asi pravda, že čím déle válka bude trvat, tím to bude pro Ukrajinu horší. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Skupina ČEZ pokračuje jako generální partner Jizerské 50

17:56 Skupina ČEZ pokračuje jako generální partner Jizerské 50

Spojení Jizerské 50 a Skupiny ČEZ patří k nejstabilnějším partnerstvím v českém sportu.