Fakultní nemocnice Hradec Králové: Očkování bez registrace pro starší 16 let

02.08.2021 15:33

Očkovací centrum v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové nabídne o víkendu 7. a 8. srpna 2021 mimořádnou možnost očkování zájemců bez předchozí registrace. Očkování bude možné v sobotu i v neděli od 8:00 do 16:00 hodin v přízemí Pavilonu interních oborů (budova č. 10) v areálu FN HK.

Fakultní nemocnice Hradec Králové: Očkování bez registrace pro starší 16 let
Foto: fnhk.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Hradec Králové

„Jedná se jednorázovou akci, kterou chceme dalším zájemcům o očkování umožnit získat vakcínu bez předchozí registrace a dokončit očkování ještě v průběhu měsíce srpna. O případném dalším očkování ve FN HK bez registrace rozhodneme podle zájmu o očkování a samozřejmě také s ohledem na kapacity centra,“ uvedl vedoucí Očkovacího centra FN HK MUDr. Pavel Kosina. Očkovací týmy budou aplikovat zájemcům vakcínu firmy Pfizer/Biontech, očkování bez registrace nebude možné pro děti mladší 16 let a pro samoplátce.

Fakultní nemocnice Hradec Králové očkuje registrované zájemce sedm dní v týdnu, v poslední době se výrazně zkrátila čekací doba na podání vakcíny. Nyní je po provedení registrace možné získat volný termín v řádu několika dnů. Ti, kteří preferují očkování bez registrace, mohou od středy 28. července využít v pracovních dnech v čase od 13:00 do 18:00 Očkovací centrum v Obchodním centru Atrium. V prvních dnech možnost očkování využívalo kolem 90 zájemců denně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravské zemské muzeum získalo významné ocenění

12:37 Moravské zemské muzeum získalo významné ocenění

Moravské zemské muzeum získalo 1. cenu České národopisné společnosti za rok 2020 v kategorii Výstava…