Finanční správa: Pro komfortní podání daňového přiznání budou mít úřady otevřeno celý týden

18.01.2020 20:40 | Zprávy

Finanční správa rozšíří úřední hodiny všech územních pracovišť nad rámec obvyklých úředních hodin a to v termínu od 20. ledna do 31. ledna 2020. Na všech pracovištích finančních úřadů bude v tomto období zajištěn provoz podatelny a pracovišť majetkových daní v pondělí až čtvrtek od 8.00 do 17.00 hodin a v pátek od 8.00 do 14.00 hodin.

Finanční správa: Pro komfortní podání daňového přiznání budou mít úřady otevřeno celý týden
Foto: financnisprava.cz
Popisek: Finanční správa ČR - logo

Opatření přispěje k hladkému průběhu období výběru přiznání na majetkových daních. „Rozšířené úřední hodiny budou i na pracovištích, které od ledna 2020 přešly do optimalizovaného režimu 2+2. K dispozici budou poplatníkům na všech úřadech nejméně dva zaměstnanci z pracovišť majetkových daní,“ dodala generální ředitelka Finanční správy Tatjana Richterová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelín posiluje servisní zázemí

11:18 ČEZ: Temelín posiluje servisní zázemí

V areálu Jaderné elektrárny Temelín roste moderní servisní centrum pro největší a nejdůležitější čer…