Finanční správa: Upozornění k tiskopisům 2017

02.12.2017 16:31 | Zprávy

Upozorňujeme poplatníky daně z příjmů fyzických osob podávající daňové přiznání za zdaňovací období 2017, že budou moci učinit podání daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob na tiskopise č. 25 5405 MFin 5405 - vzor č. 24 (dále „DAP č. 24“).

Finanční správa: Upozornění k tiskopisům 2017
Foto: financnisprava.cz
Popisek: Finanční správa ČR - logo

Upozorňujeme poplatníky, mající pouze příjmy ze závislé činnosti ze zdrojů na území České republiky (včetně daňových nerezidentů České republiky), že budou moci učinit podání daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob také na tiskopise 25 5405/D MFin 5405/D – vzor č. 2 (dále jen „DAP č. 2“). Pokud v České republice zdaňujete příjmy ze zahraničí, podání budete moci učinit na tiskopise DAP č. 24.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Letošní koupání v Motole je zdarma

7:14 MHMP: Letošní koupání v Motole je zdarma

Stavba nového zázemí motolského koupaliště je před dokončením.