Finanční správa: Vyjádření ke kauze společnosti KM PLUS spol. s r.o.

22.10.2017 14:33

V reakci na sérii reportáží o případu společnosti KM Plus spol. s.r.o. uveřejněné na Seznam Zprávy, která je další snahou o veřejnou diskreditaci postupu Finanční správy v souvislosti s problematikou zajišťovacích příkazů, jsme připravili materiál, který jasně dokazuje, že daná společnost zneužila dotaci na nákup plnících linek a byla součástí řetězového podvodu na DPH, což byly jednoznačně prokazatelné důvody k použití zajišťovacích příkazů.

Finanční správa: Vyjádření ke kauze společnosti KM PLUS spol. s r.o.
Foto: financnisprava.cz
Popisek: Finanční správa ČR - logo

To ostatně potvrdily i dva rozsudky krajského soudu, dle kterých jsou zjištění Finanční správy v této záležitosti naprosto opodstatněná. Oba jsou přílohou zmíněného materiálu.

Je politováníhodné, že uvedené skutečnosti, které jsou veřejně dostupné, autoři reportáží žádným způsobem nereflektovali, což zavdává dojem účelovosti. Vznikly tak jednostranné reportáže obsahující záměrně zkreslené informace s cílem dehonestovat práci Finanční správy. Věříme, že si veřejnost na základě předkládaných faktů udělá na celou věc svůj vlastní názor.

Zde naleznete kvalifikované vyjádření k podrobnostem řízení s danou společností, které jednoznačně potvrzuje závažnost zjištěných skutečností a oprávněnost postupu Finanční správy v daném případě.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

zásah

Jak vysvětlíte razii u vás na ministerstvu? A vyvodíte nějakou osobní zodpovědnost? Přeci jen, za to, jak jsou zakázky zadávány jste přeci zodpovědná vy. Tady se pořád mluví o úsporách, přitom na obraně se utrácí o 106 a evidentně ne transparentně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Během Dne za obnovu lesa lidé vysadili 29 tisíc stromků

19:15 Lesy ČR: Během Dne za obnovu lesa lidé vysadili 29 tisíc stromků

Rodinný, přátelský, pracovní a příjemně podzimní byl čtvrtý ročník Dne za obnovu lesa, který se v so…