Finanční správa draží zabavenou elektroniku značky Apple za 30 milionů

01.07.2024 7:23 | Tisková zpráva

Finanční úřad pro hlavní město Prahu spustí v průběhu července a srpna více než 100 online dražeb, v rámci kterých nabídne občanům zabavenou elektroniku v hodnotě přesahující 30 mil. Kč.

Finanční správa draží zabavenou elektroniku značky Apple za 30 milionů
Foto: financnisprava.cz
Popisek: Finanční správa ČR - logo

MacBooky a iPhony budou od 9. července průběžně nabízeny přes Aplikaci elektronických dražeb (APED - ZDE). Již přihlášení zájemci by měli sledovat e-mail, protože z důvodu značného zájmu budou termíny dražeb více rozloženy v čase.

První dražby produktů Apple (ZDE), zabavených při kontrolních akcích nezdaněných dovozů ze třetích zemí, budou spuštěny v úterý 9. července 2024. Oproti původně naplánovanému harmonogramu se mění časové termíny vyhlášení a trvání dražeb. Pokud je již zájemce k některé z dražeb přihlášen, nemusí se přihlašovat znovu, o změně termínu bude informován prostřednictvím e-mailu, který uvedl při registraci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Marek Výborný byl položen dotaz

Vedení výboru

V čem je rozdíl, jestli někdo prosazuje své názory jako poslanec nebo člen nějakého výboru nebo z pozice místopředsedy nebo předsedy výboru? Mají snad ti, co jsou ve vedení výborů nějakou větší moc? Má jejich rozhodnutí nějakou větší váhu? Nebo proč to tak řešíte a nejen vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Česká ekonomika letos poroste rychleji, než se očekávalo

19:15 Hospodářská komora: Česká ekonomika letos poroste rychleji, než se očekávalo

Výkon české ekonomiky bude v závěru roku 2025 lepší, než se původně očekávalo.