Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Nový Ford Fiesta s motorem 1.0 EcoBoost se stal vítězem mezinárodní ankety „Women’s World Car of the Year“ (Světové auto roku pro ženy). Porotkyně ocenily zejména prémiový vzhled a dojem i hospodárnost Fiesty, která za sebou v anketě nechala mimo jiné Audi Allroad, Range Rover či Porsche Boxster S.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vy fakt věříte tomu, že se u nás s dávkami nepodvádí? Že to nedělá řada občanů ČR? Že je nezneužívá? Spíš než komentovat, že se to děje, nemyslíte, že by bylo přínosnější, kdybyste přišel s tím, jak tomu zamezit? Víte to?
Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu), vyjádřený bazickým indexem, se v únor…