GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries získala Old Smuggler Whiskey

22.06.2014 19:00

Po té, co společnost GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries začala od 1. ledna distribuovat na českém a slovenském trhu vyhlášený italský vermut Garrone, posílila nyní v tomto svém segmentu distribučních značek o další prestižní značku. Do svého pestrého distribučního portfolia získala Old Smuggler Whiskey.

GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries získala Old Smuggler Whiskey
Foto: Granette & Starorežná Distilleries
Popisek: Granette & Starorežná Distilleries
reklama

Old Smuggler Whiskey je historicky unikátní míchaná whiskey za skvělou cenu. Její historie sahá do roku 1835. Je směsí 40 whisek ze Skotské vysočiny, z nížin ostrova Islay, které se míchají podle někdejšího tajného receptu místních pašeráků.

V současné době se Old Smuggler Whiskey prodává na více než 20 světových trzích. Patří k nejprodávanějším skotským whiskey ve Spojených státech. Velmi silnou pozici má též v Argentině, Belgii a východoevropských zemích. Patří k nejprodávanějším whiskey v českém retailu. Od roku 2006 vlastní tuto značku italská skupina Campari.

A co si slibuje od rozšíření segmentu distribučních značek generální ředitel GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries Pavel Kadlec? ,,Postupně se snažíme vhodně doplňovat portfolio našich výrobků. Jsem rád, že po vermutu Garrone získáváme pro distribuci další významnou značku, kterou Old Smuggler Whiskey rozhodně je,“ vysvětluje Kadlec. ,,Jdeme svou obchodní cestou, to znamená, že chceme neustále posilovat svou pozici na trhu a v příslušných prodejních kanálech,“ dodává Pavel Kadlec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

DPP obnovuje standardní režim odbavování cestujících v autobusech i tramvajích

19:38 DPP obnovuje standardní režim odbavování cestujících v autobusech i tramvajích

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) od pondělí 8. června 2020 obnoví standardní režim odbavování cest…