GTS Czech vzdělává zákazníky v oblasti ICT

11.08.2012 10:00

Telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) uspořádal na začátku léta několik akcí pro vzdělávání svých zákazníků.

GTS Czech vzdělává zákazníky v oblasti ICT
Foto: Archiv
Popisek: GTS
reklama

V Ostravě a v Brně přiblížil hlavní trendy v oblasti informačních a komunikačních technologií včetně cloud computingu a jeho bezpečnosti. Ve spolupráci se společností Cisco pak v Praze zorganizoval seminář zaměřený na segment finančních institucí věnovaný typickým požadavkům tohoto oboru podnikání na ICT, jehož součástí byla i případová studie využití cloud computingu v České národní bance. Další vzdělávací semináře se chystají již na podzim.

„Společnost GTS je historicky významným dodavatelem ICT služeb pro segment finančních institucí. Je poměrně překvapivé, že adopce cloud computing technologií v tomto z hlediska bezpečnosti náročném segmentu je nejvyšší napříč všemi obory,“ říká Richard Novák, ředitel strategie a segmentového marketingu GTS Czech.

O skupině GTS:

Skupina GTS Central Europe (GTS) je přední poskytovatel telekomunikačních řešení s vlastní sítí v zemích střední a východní Evropy. GTS vlastní a provozuje rozsáhlou optickou síť a datová centra pokrývající celý region. V České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku nabízí skupina regionální dosah s hustými lokálními sítěmi a nabízí tak širokou paletu služeb. Od základních hlasových a datových služeb až po rozsáhlé virtuální privátní sítě a managed služby datových center spojuje skupina GTS nejnovější technologie se svou rozsáhlou sítí a poskytuje tak vedoucí zákaznická řešení v oboru. S  téměř dvacetiletou bohatou historií fungování ve střední a východní Evropě je skupina zavázána poskytovat hodnotné služby s vynikající kvalitou svým téměř 40 tisícům zákazníků z oblasti firem, operátorů a veřejné správy. Pro více informací navštivte prosím www.gtsce.com.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Za tři minuty vydělaly děti 200 tisíc korun

7:32 Nadace ČEZ: Za tři minuty vydělaly děti 200 tisíc korun

Kolik vláken z tažného lana udrží visícího puberťáka, jak převézt bez rozlití talíř polévky na skate…