Generátor radosti - Radost z KVIFF žije dál, užijte si ji také

30.07.2014 21:50

Radost způsobuje celá řada věcí, od lásky a jídla až po hry a děti. LG zavzpomínalo na dny letošního filmového festivalu a připravilo Generátor radosti, díky kterému si každý vychutná tu pravou festivalovou atmosféru bez časových a místních limitů. Během 49. ročníku KVIFF měli návštěvníci možnost vyzkoušet si nový telefon LG G3 a zároveň se zapojit do soutěže o nejlepší krátké video.

Generátor radosti - Radost z KVIFF žije dál, užijte si ji také
Foto: LG
Popisek: LG

Všechny záběry jsou umístěny na nové microsite  a zvolením několika kategorií je možné si vytvořit své vlastní festivalové video.

„Generátor radosti je skvělý nápad, jak se podívat zblízka na festivalové dění či si jen zavzpomínat na pěkné chvíle. KVIFF se díky němu stává přístupný skutečně každému,“ komentovala tento projekt Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG Electronics. Stačí si vybrat tři kategorie radosti, a pak už si jen užít minutové video, které se dá samozřejmě sdílet na Facebooku. „Můžete jím potěšit své blízké a namixovat jim ho přímo na míru,“ dodala Andrea De Sousa.  LG G3 si v rámci KVIFF vyzkoušelo 172 lidí, kteří natočili více než 2000 videí. Deset nejlepších vyhrává nový LG G3.  
Závěrečné video z příspěvků soutěžících je ke zhlédnutí na www.lg.com/cz/kviff. Generátor radosti je dostupný na http://www.lg.com/cz/kviff-video.

Pro více informací navštivte http://www.lg.com/cz.

O LG Electronics CZ

Firma LG je silnou korejskou společností, která se svojí více než padesátiletou tradicí patří mezi světové lídry a technologické inovátory ve spotřební elektronice, domácích spotřebičích a mobilních komunikacích. Regionální pobočka LG Electronics CZ patří na českém a slovenském trhu mezi přední hráče v prodeji spotřební elektroniky. Nabízené portfolio LG na českém trhu je rozděleno do pěti kategorií: Spotřební elektronika, Domácí spotřebiče, Klimatizační jednotky, Mobilní telefony a Informační technologie.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

inflace

jeden z posledních vašich slibů byl, že inflace klesne. A zase jste se hodně mýlil, inflace v České republice stoupá!! jak je to možné?? Stát vám platí 14 poradců, mezi nimi Křečka, to ani on nevěděl že inflace a ceny budou neustále stoupat?? Tak k čemu tam vlastně všichni jste ???

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Poslední část Fantovy budovy projde rekonstrukcí

7:14 Správa železnic: Poslední část Fantovy budovy projde rekonstrukcí

Správa železnic plánuje ještě letos odstartovat druhou část rekonstrukce interiéru ve Fantově budově…