Grandhotel Tatra získal čestné uznání v soutěži Stavba roku 2017

19.05.2018 14:20

Ve čtvrtek večer se v otrokovické Besedě uskutečnilo finále 16. ročníku akce Stavba roku 2017 Zlínského kraje. Tentokrát se jednalo již o 16. ročník soutěže. V kategorii „Stavby občanské vybavenosti“ letos zabodoval i nově zrekonstruovaný Grandhotel Tatra Velké Karlovice, který v této kategorii získal čestné uznání.

Grandhotel Tatra získal čestné uznání v soutěži Stavba roku 2017
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo

„Je pro nás velmi potěšující, že si Grandhotel Tatra získal tak rychle po svém otevření oblibu nejen u laické veřejnosti, ale že uspěl také u odborné poroty. Má za sebou již několik ocenění, což je pro mne motivací k dalším investicím v této lokalitě. Konkrétně u Grandhotelu Tatra jsme se maximálně snažili o to, aby objekt korespondoval s místní přírodou – proto zde dominují materiály jako dřevo, kůže a kámen, pocházející právě z Beskyd,“ uvedl podnikatel a investor Ivo Valenta, a dodal: „Každé podobné uznání je nejen oceněním týmu všech lidí, kteří se na náročné rekonstrukci podíleli, ale také všech zaměstnanců, kteří jsou tváří a pomyslným duchem hotelu.“

Hlavním cílem soutěže Stavba roku Zlínského kraje je prezentace a zviditelnění kvalitních projektů v oblasti stavitelství ve Zlínském kraji a přiblížení nových staveb a jejich autorů širší laické i odborné veřejnosti.