HZS: Autoškola pro JSDH obcí

17.08.2016 22:34 | Zprávy

Ve dnech 12. až 23. září 2016 včetně soboty a neděle Záchranný útvar HZS ČR organizuje autoškolu pro členy JSDH obcí ukončenou závěrečnou zkouškou. Ta bude prováděna zkušebním komisařem z Městského úřadu Hlučín, kde je e autoškola ZÚ HZS ČR registrována.

HZS: Autoškola pro JSDH obcí
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Výuka a výcvik v kurzu k rozšíření řidičského oprávnění sk. „B“ (osobní automobily) na sk. „C“ (nákladní automobily) je prováděn dle Zákona 247/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Zbyněk Linhart byl položen dotaz

Vlajka

Proč slovo česká u vlajky dáváte do uvozovek? Vždyť to je přeci česká státní vlajka a nikdo tím nezpochybňuje, že je součástí Česka Morava a Slezsko. Stejně tak se přeci říká české státní symboly.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Byrokratická zátěž z EU stále roste, jen loni přijal Brusel 2553 nových předpisů

19:15 Hospodářská komora: Byrokratická zátěž z EU stále roste, jen loni přijal Brusel 2553 nových předpisů

Evropská regulace dál výrazně nabývá na objemu a ohrožuje konkurenceschopnost českých podnikatelů.