HZS: Dnes hasiči rozvezou více než 12,5 milionu roušek, určených pro školy

13.04.2021 14:21 | Zprávy

Zatím největší množství ochranných prostředků, celkem 12 639 350 ks roušek, budou dnes, 13. dubna 2021, rozvážet příslušníci a zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR, konkrétně Skladovacího a opravárenského zařízení HZS ČR a Záchranného útvaru HZS ČR.

HZS: Dnes hasiči rozvezou více než 12,5 milionu roušek, určených pro školy
Foto: HZS ČR
Popisek: logo Hasičského záchranného sboru České republiky

Tento, poslední dobou již tradiční úkol, vyplynul z usnesení vlády č. 351 ze dne 6. dubna 2021. Roušky se budou rozvážet se skladu SSHR v Opočínku do celé ČR na předem určená distribuční místa. Roušky vydává SSHR a rozvoz začal v 8 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Nemyslíte, že to už opravdu přeháníte?

Podle mě byli sms opravdu výhružné. Navíc nechápu, že jste je vůbec poslal. Vás nenapadlo, že se tím totálně zdiskreditujete? A to jako takto po sms vyjednáváte normálně? To mi také nepřijde státnické.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Terezín získal pozemek potřebný pro výstavbu protipovodňových opatření

22:03 ÚZSVM: Terezín získal pozemek potřebný pro výstavbu protipovodňových opatření

Litoměřické pracoviště ÚZSVM bezúplatně převedlo městu Terezín důležitý pozemek, který využije při o…