HZS Usteckého kraje: Reakce na šířený anonym

21.01.2020 13:49 | Zprávy

Prohlášení HZS Usteckého kraje v souvislosti s tragedií ve Vejprtech

HZS Usteckého kraje: Reakce na šířený anonym
Foto: HZS Královéhradeckého kraje
Popisek: hasič, ilustrační foto

V reakci na anonym, který je s cílem poškodit pověst Hasičského záchranného sboru ČR a jednotek dobrovolných hasičů České republiky, šířen po sociálních sítích a některých redakcích českých médií v souvislosti s Vejprtskou tragedií, Hasičský záchranný sbor České republiky opětovně uvádí:

Po nahlášení požáru v ústavu sociální péče okamžitě vyslalo Krajské operační středisko HZS Ústeckého kraje jednotky podle poplachového plánu a plošného pokrytí území, který je každoročně aktualizován.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Poplatky

Tvrdíte, že když budou veřejnoprávní média financována z rozpočtu, nebude to z peněz daňových poplatníku. Jak se takové peníze teda do rozpočtu dostanou? Odkud?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha pokračuje v přípravě transformace areálu v Braníku

16:32 MHMP: Praha pokračuje v přípravě transformace areálu v Braníku

Hlavní město je o krok blíž vzniku nového středoškolského kampusu v Braníku. Podle ověřovací archite…