Hamé úspěšné na PRODEXPU

19.02.2013 10:43

Společnost HAMÉ se ve dnech od 11. do 15. února zúčastnila největšího potravinářského veletrhu v Ruské federaci a Východní Evropě. Na veletrhu PRODEXPO vystavovalo HAMÉ svůj stánek po desáté. Veletrhu se zúčastnilo 2200 vystavovatelů z 63 zemí světa.

Hamé úspěšné na PRODEXPU
Foto: red
Popisek: Hamé

HAMÉ působí na ruském trhu již od roku 1996 a v segmentu paštik je zde jedničkou a inovátorem na trhu. Spotřebitelé v Rusku a rusky hovořících zemích velmi intenzivně vnímají českou kvalitu a značka HAMÉ nabývá neustále na prodejní síle na tomto trhu.

V rámci své expozice prezentovala společnost novinky dle nejmodernějších trendů. Návštěvníci měli možnost shlédnout výrobky ze širokého portfolia produktů Hamé. Nejvýznamnější novinkou, kterou Hamé uvádí nyní na trh i v ČR a SR a kterou představila i na největším ruském potravinářském veletrhu, byla hotová jídla v plastovém obalu „Rexam“. Tato novinka plně reflektuje požadavky moderního spotřebitele vyznávajícího aktivní způsob života. V této řadě bylo představeno 5 nových druhů hotových jídel: Maďarský guláš, Špagetka, Lečo s klobásou, Fazole s koktejlovými párky v tomatové omáčce a Mexické kuře se zeleninou. Nicméně pro ruský trh bude tento sortiment doplněn i o další speciální druhy zaměřené na chutě a zvyklosti ruských spotřebitelů.

Návštěvníci veletrhu velmi kladně hodnotili i další produkty ze široké nabídky Hamé především kečupy v plastových obalech TOP DOWN, novou řadu kojeneckých výživ Hamánek Baby a Extra džemy.

V roce 2012 dosáhlo Hamé v Rusku tržeb v hodnotě 823 mil. rublů, což je o 22 % více než v roce 2011.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SÚJB: Vyjádření k událostem ve Velké Británii

22:20 SÚJB: Vyjádření k událostem ve Velké Británii

Česká republika nevlastní, nevyrábí ani nevyvíjí chemické zbraně, což uvedla ve své počáteční deklar…