Hasiči: Dnes nad ránem humanitární pomoc do povodněmi zasaženého Íránu

17.04.2019 21:00 | Zprávy

Do armádního letadla CASA bylo naloženo celkem 16 ks elektrocentrál, 16 ks kalových čerpadel, 480 přikrývek, 96 spacích pytlů s vložkou a 16 stanů.

Hasiči: Dnes nad ránem humanitární pomoc do povodněmi zasaženého Íránu
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Společně s humanitární pomocí letí na místo také dva styční důstojníci Hasičského záchranného sboru ČR, kteří zajišťují doprovod a předání humanitární pomoci, plk. Petr Ošlejšek a ppor. Petr Vodička.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Štěpán Slovák byl položen dotaz

Jak to myslíte s tím socialismem ve zdravotnictví?

Co přesně navrhujete? Podle mě máme dobré zdravotnictví, ale bohužel dost nedostupné – myslím v tom sehnat nějakého odborníka, když ho potřebujete. To hodláte řešit jak? V minulé vládě se vám to teda nepovedlo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Dvorecký - název mostu mezi Zlíchovem a Podolím

10:17 MHMP: Dvorecký - název mostu mezi Zlíchovem a Podolím

Rada schválila finální název mostu mezi Podolím a Zlíchovem. Podle předpokladů se bude jmenovat ofic…