Hasiči pokračují v distribuci ochranných prostředků

16.04.2020 21:41 | Zprávy

Hasiči od 20. března, kdy na Letiště Václava Havla přistálo první letadlo z Číny, které přivezlo osobní ochranné pomůcky zajištěné prostřednictvím ministerstva vnitra, až do dnešního dne společně s Policií České republiky vyložili zdravotnický materiál již z téměř 30 letadel.

Hasiči pokračují v distribuci ochranných prostředků
Foto: HZS ČR
Popisek: logo Hasičského záchranného sboru České republiky

Každý týden přistane v České republice přibližně 9 letadel. Letadla s ochrannými prostředky přistávají nejen na letišti v Praze, ale také na vojenském letišti v Pardubicích. Odtud je hasiči přepravují do centrálního skladu v Opočínku a poté jsou dále distribuovány do všech krajů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Koledování se blíží

10:34 Zoo Ostrava: Koledování se blíží

Během předvánočního období se každý den otvírá okénko adventního kalendáře. Během návštěvy můžete zí…