Hasičský záchranný sbor: Na bezpečnost MS v hokeji dohlížíme v Praze a Ostravě z provizorních stanic

21.05.2024 10:17 | Tisková zpráva

Detašované hasičské stanice se nacházejí přímo u areálu pražské O2 arény a Ostravar-arény v Ostravě. V rámci bezpečnostních opatření v nich po celou dobu trvání Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 bude k dispozici veškerá potřebná technika. Svého zástupce má HZS ČR také v řídícím štábu velitele bezpečnostních opatření obou arén.

Hasičský záchranný sbor: Na bezpečnost MS v hokeji dohlížíme v Praze a Ostravě z provizorních stanic
Foto: HZS ČR
Popisek: logo Hasičského záchranného sboru České republiky

Hasičům z HZS hl. m. Prahy a HZS Moravskoslezského kraje jsou kromě běžné techniky k dispozici také týlové a dekontaminační kontejnery a v případě pražské O2 arény i chemická laboratoř. HZS Moravskoslezského kraje má chemickou laboratoř k dispozici na HZS Ostrava-Zábřeh.

Pro případ mimořádné události je zajištěna případná výpomoc jednotek dobrovolných hasičů a pro O2 arénu také HZS Středočeského kraje.

Provizorní hasičskou stanici v O2 aréně navštívil i prezident republiky Petr Pavel, aby si prohlédl připravenou techniku a vyjádřil přítomným příslušníkům HZS ČR podporu.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna: Osmnáctisrdcovkové křížení pro Strossmayerovo náměstí nahradí přes dvacet let starou konstrukci

22:08 Pražská strojírna: Osmnáctisrdcovkové křížení pro Strossmayerovo náměstí nahradí přes dvacet let starou konstrukci

Společnost Pražská strojírna a.s. vyrábí rozsáhlé osmnáctisrdcovkové křížení pro centrální křižovatk…