Hasičský záchranný sbor: USAR tým dostal posilu v podobě dalšího člena

09.08.2020 9:01 | Zprávy

Do libanonského hlavního města Bejrútu odletěl včera ve večerních hodinách i český odborník v oblasti krizového řízení plk. Ing. Miroslav Lukeš z HZS Karlovarského kraje.

Hasičský záchranný sbor: USAR tým dostal posilu v podobě dalšího člena
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Ten byl Českou republikou nominován a následně zařazen do koordinačního a vyhodnocovacího týmu Evropské unie jako expert. Na místě se bude podílet na koordinaci USAR týmů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Dobrý den, pane Kolovratníku. Vy jste sice dali stopku zdražování dálničních známek, ale upřímně, přijde vám současná výše vzhledem k tomu, v jakém stavu dálnice máme adekvátní? A co mě zajímá ještě víc, proč si nemohu koupit známku na půl roku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Odebraná lvice Karla Vémoly zamířila k nám

22:33 Zoo Liberec: Odebraná lvice Karla Vémoly zamířila k nám

Stát odebral lvici Elsu z nelegálního chovu Karla Vémoly. Zamíří do Zoo Liberec