Hejtman Hašek navštívil malého Jonáše, prvního občánka Jihomoravského kraje. Uvidí se opět v únoru

03.01.2016 15:40 | Zprávy

Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek přivítal v neděli 3. ledna prvního občánka Jihomoravského kraje – letos se jím stal Jonáš Dojčar z Velkého Karlova na Znojemsku.

Hejtman Hašek navštívil malého Jonáše, prvního občánka Jihomoravského kraje. Uvidí se opět v únoru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek

Přišel na svět 54 minut po silvestrovské půlnoci v porodnici Nemocnice Znojmo. Maminka Michaela Zoubková převzala od hejtmana kytici a dárky pro miminko.

Michaela Zoubková s miminkem v náručí přebírá od hejtmana kytici a dárky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Dukovany připravují zásadní modernizaci strojoven

16:26 ČEZ: Dukovany připravují zásadní modernizaci strojoven

Jaderná elektrárna Dukovany spouští klíčový plán modernizace strojoven. Cílem je zajistit jejich nej…