Konference se v letošním roce konala v Dřítči u Pardubic a večerní program s velkým úspěchem provázely hudební soubory z holické Základní umělecké školy a z Horní Rovně.
„Chtěli jsme ukázat propojenost témat, o kterých se na konferenci hovoří, se soutěží Vesnice roku a zároveň zhodnotit 17 let Pardubického kraje a této soutěže. Vítězní starostové se takto ještě nikdy nesešli. Pozvali jsme jak ty současné, tak i bývalé, kteří titul s obcí získali, a pro všechny to bylo velmi milé. Obdivuji lidi, kteří pracovali a pracují na tom, aby se venkov v Pardubickém kraji rozvíjel a aby tam občané rádi žili. Ostatně to je to nejdůležitější, co k práci starosty patří,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: komerční tisková zpráva
Mír
Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?
Další články z rubriky

7:17 Liberec: Nové moderní bistro v Dětském koutku v Lidových sadech
Moderní stánek s občerstvením v Dětském koutku bude sloužit návštěvníkům oblíbeného hřiště i výletní…
- 22:03 Český rozhlas: Upřesnění informací k registraci poplatníků
- 19:15 Finanční správa: Elektronická podání lámou rekordy
- 17:44 ČEZ nechá filmové fanoušky nahlédnout třeba do elektráren
- 16:08 České dráhy: První autovlak z nového terminálu v Michli
- 13:21 Úřad vlády: Příjmy celníků, Vězeňské služby a GIBS se zvýší