Hejtman Petera si vychutnal slavnostní menu. Proč ho obsluhovali žáci?

29.03.2015 17:41 | Zprávy

Přípitek dobrým vínem či sektem, jarní salát s medovou zálivkou coby předkrm, vývar z hovězí oháňky se sýrovými nočky, krůtí špalíčky marinované v hořčičné omáčce s bramborovým pyré se sušenými rajčaty a pažitkou jako hlavní chod a dezert v podobě lanýžového dortu spolu s makronky s kávou – to je slavnostní menu, které pro své rodiče a pozvané hosty přichystali na páteční odpoledne žáci z 2.B Hotelové školy v Poděbradech. Akci uspořádali ve škole v rámci ukončení praktické odborné výuky. Pozvání na slavnostní oběd přijal také středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD).

Hejtman Petera si vychutnal slavnostní menu. Proč ho obsluhovali žáci?
Foto: Redakce
Popisek: Ing. Miloš Petera, ČSSD, hejtman, předseda středočeské ČSSD

„Myslím, že je to skvělý nápad, jak předvést, co se studenti po dvou letech výuky naučili. Výběr jídel byl lákavý, moc jsem si pochutnal. A k tomu noblesní obsluha. Odbornost při servírování přechází studentům rychle do krve a stávají se z nich brzy profesionálové,“ ocenil práci mladých hostitelů hejtman Miloš Petera. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

13:28 FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

Otevírá se tak možnost absolvovat specializační vzdělávání přímo v rámci FN HK a získat odbornou způ…