Helena Vondráčková ruší vystoupení v Dolní Studénce! Pořadatel ho prezentoval jako její koncert s Václavem Neckářem

08.06.2018 10:14 | Zprávy

Management zpěvačky Heleny Vondráčkové, Agentura MM Praha, byla nucena zrušit její vystoupení v obci Dolní Studénky, naplánované na 22. června 2018.

Helena Vondráčková ruší vystoupení v Dolní Studénce! Pořadatel ho prezentoval jako její koncert s Václavem Neckářem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Helena Vondráčková

„Z důvodů klamavého jednání pořadatele městských slavností v obci Dolní Studénky, který se pokusil prezentovat vystoupení paní Heleny Vondráčkové jako společný koncert s Václavem Neckářem a dopustil se dalších nepravdivých tvrzení, je nucena Agentura MM Praha tento koncert zrušit bez náhrady. Fanouškům paní Vondráčkové se tímto omlouváme, ale nechceme, aby ikona české populární hudby byla v rukou neseriózních partnerů.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Půjdete do vlády, která nebudete chtít přijmout Euro?

V čem je pro nás obyčejné smrtelníky EURO ekonomicky výhodné? Je na tom třeba Slovensko, které ho má ekonomicky líp než bylo před jeho přijetím? Mě to teda nepřijde a nevím, co by mě jako pracujícímu člověku s podprůměrným platem, který má ale větší lidí v zemi, přineslo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO: Trojanovice získají od státu pozemky za téměř čtvrt miliardy

7:14 DIAMO: Trojanovice získají od státu pozemky za téměř čtvrt miliardy

Stát převede na obec Trojanovice pozemky bývalého Dolu Frenštát za téměř 250 miliomů korun.